Hakkımızda

Her zaman müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ülkemizin mutluluğunu ön planda tutuyoruz, yatırımları gerçekleştirirken bu anlayıştan hareketle toplum çıkarına olmayan hiç bir faaliyette bulunmamaya azami özen gösteriyoruz.

Sayısı sürekli artan büyük bir aileyiz. Amacımız, yeni iş sahaları açarak bu sayıyı daha da artırmaktır. İhvan aksesuarı bu noktalara, çalışanlarımız ve müşterilerimizi ailemizin temel direkleri olarak görme anlayışımız getirmiştir. Onların mutluluğu ve refahı, bizim için vazgeçilmez unsurlardır.

Egesan Elyaf, faaliyet gösterdiği sektörde her zaman gerek üretim kalitesi, gerekse vizyon ve felsefesiyle belirleyici konumda olacaktır. Amacımız, sürekli ilerlemek, bayrağı elden ele devrederken giderek daha büyük ve daha güçlü olmaktır
Viyonumuz;

Egesan elyaf olarak; üretimde kalite ve müşteri isteklerini karşılamada sınırsız anlayışa sahip alanında öncü ve lider bir firma olmak.


Misyonumuz;

Ürün Ve Hizmet Kalitemizi Sürekli Geliştirerek Müşteri Talep Ve Beklentilerini En Üst Seviyede Karşılamak, Güçlü Bir İletişim İle Tüketicimizle Aramızda Güçlü Bir Bağ Yaratmak Ve Müşteri Sadakatini Sağlamak, Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Portföyümüzü Büyüterek En Çok Tercih Edilen Lider Bir Firma Olmak, Rekabet Gücümüzü Ve Karlılığımızı Arttırmaktır

footer_logo

BAŞPINAR (ORGANİZE) OSB MAH. O.S.B. 5. BÖLGE 83540 NOLU CAD. (AKTOPRAK MEVKİ) NO: 4 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
Phone: 0533 146 3070